MERINO Týn nad Vltavou Zdravě žít, zdravě spát

O NÁS

Firma MERINO byla založena roku 1991 a od svého počátku se zabývala výkupem a zpracováním ovčí vlny. Tato činnost se později rozšířila i na přímou výrobu spotřebního bytového textilu . Dnes již firma vyrábí více než 30 druhů výrobků, které jsou dobře prodejné nejen na českem trhu, ale i v dalších zemích světa.
Filozofie firmy je odvozena od zdravého způsobu života. Lidé již od nepaměti oceňují vlnu jako zdraví prospěšný přírodní materiál a oceňují její pozitivní protialergické účinky na lidský organismus, stejně tak i účinek vlny při tišení revmatických bolestí a astma. Nezanedbatelné jsou i termostatické vlastnosti vlny. Proto je i celý výrobní program ryze ekologický a je založen pouze na přírodních materiálech. V Čechách se ovce chovaly jíž odedávna a postupně s chovem se rozvíjel i zpracovatelsky průmysl. Ruku v ruce s tímto vývojem stoupaly i nároky zákazníků na kvalitu.
Proto i firma MERINO se zaměřila především na kvalitu a perfektní provedení celé své produkce a dovoluje si garantovat svým zákazníkům spokojenost po celou dobu používání těchto výrobku.

Merino

Ovčí vlna, kterou zákazník získá s koupí našich výrobků, prochází složitým procesem zpracování a čištění. Finálním výrobkem tohoto procesu je rouno (mykané), které je používané jako náplň všech firemních výrobků. Jako potahových látek je použito hlavně potištěné bavlny nebo domestiku, podložky jsou v režném bavlněném plátně. Spací pytle a dětské fusaky jsou pošity omyvatelnou látkou.
Všechny míry a váhy je možné pozměnit dle přání zákazníka. V případě, že se vám naše výrobky líbí a naše ceny vyhovují vašim představám, pak Vás rádi uvítáme na půdě naší firmy k projednání všech náležitostí k uzavření oboustranně výhodných obchodů. V případě, že se stanete našimi dlouhodobými zákazníky, pak je možné domluvit i zajímavé množstevní slevy.

Těšíme se na Vás a Vaši návštěvu a již nyní Vám blahopřejeme ke šťastnému rozhodnutí.

František Mizera
ředitel firmy

 

 

 

Výkup ovčí vlny

Výkupní cena ovčí vlny: 10 Kč/kg

Výkup je možný pouze, jako směnný obchod za naše výrobky. 

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Vyhledat v katalogu

 

Ceník od 1.10.2016 pdf 

 stažený soubor (1).jpg       Najdete nás i na Facebooku

 

V případě, že byste rádi nabízeli naše výrobky ve vašem obchodě, neváhejte nás kontaktovat. Zašleme vám VO ceník a bližší informace.

 

 Katalog Merino.pdf